30

Mart
2013

Saç Tebeşiri Renk Çeşitleri

Yazar: medikal  |  Kategori: Genel  |  Yorum: Yok   |  

Saç Tebeşiri Renk Çeşitleri

Şekli tebeşire benzemesinden dolayı ülkemizde saç tebeşiri olarak adlandırılan saç boyama aracında saçlarınız için istediğiniz rengi rahatlıkla bulabilirsiniz. Saç tebeşiri Beyaz, sarı, sarının farklı tonları, kırmızı, bordo, leylak, mor, cam göbeği, deniz mavisi, mavi, açık yeşil, koyu yeşil, açık mavi, koyu mavi, kahverengi, asker yeşili, siyah, vb. gibi renkleri bulunduruyor. Ancak bu renklerin birbirleriyle karıştırılarak saçlarınızın boyanması önerilmiyor. Türkiye’ye gelmesiyle gündeme oturan rengarenk tebeşirlerle saçlarınıza ahenk katabilir ve hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Hem de birkaç dakikada… Zaman tüketmeden, saçlarınıza zarar vermeden ve yüzlerce lira harcamadan…

Değişik renk seçeneklerini saçlarınızda uygulayıp görünümünüzü kontrol edebilir ve beğenmediyseniz renklerden saçlarınızı yıkamak suretiyle birkaç dakika içinde kurtulabilirsiniz. Bir çok ünlü ve mankenin kullandığı bu rengarenk saç tebeşirleri artık çok yakınınızda… Çeşitli renklerle hizmetinize sunduğumuz saç tebeşirleri saçlarınıza hiçbir zarar vermez ve onları en az eskisi kadar doğal tutar.

Saçlarınıza eşsiz bir görünüm katıp, sevdiğiniz insanların karşısına kendinizde hayal ettiğiniz saçlarla çıkmak artık kendi ellerinizde. Saç tebeşiri her yaştan insana hitap ettiği gibi,  her saça uygun olarak imal edilmiştir. Canlı ve güzel saçlar için tek yapmanız gereken bir telefon açıp bize sipariş vermeniz. Saç tebeşirleriniz en yakın zamanda kapınızda olacaktır. 12 renkli, 24 renkli 36 renkli ve 48 renkli stoklarımız mevcuttur. Dünya kadınlarının en son trendi size bir telefon kadar yakın.

Ürün hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*İsim Soyisim:
Telefon:
Sonucu Yazınız: 2+2=? 

En Son Konular


saç tebeşiri Saçlarınızı minoxidil losyon ile koruyun.